Twój koszyk jest pustyZaawansowane wyszukiwanie

Allegro

i mamy

100% pozytywnych komentarzy i spełniamy Standard Allegro

Zapraszamy na aukcje
JGalant

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!

Regulamin sklepu internetowego obowiązujący od 25.12.2014 roku

Sklep internetowy „jgalant.pl” jest prowadzony przez:

F. H. JGalant
Katarzyna Młodzik
34-120 Andrychów
ul. Krakowska 76
NIP : 551-147-19-67
Regon 851959169
zarejestrowany i widoczny w ewidencji CEIDG

zarejestrowana do
wpisu ewidencji prowadzenia działalności gospodarczej  
wydanym przez Burmistrza miasta AndrychówRachunek bankowy ING Bank Śląski : 66 1050 1100 1000 0092 2018 2878

tel. 0-507-775-321     lub      788-896-350
e-mail : jgalant@vp.pl


F.H.JGalant Janusz Młodzik prowadzi sprzedaż detaliczną drogą elektroniczną za pośrednictwem sieci internet,zamówienia są przyjmowane przez strony internetowe w domenie jgalant.pl
Jako dowód zakupu dostają państwo fakturę z kosztem przesyłki widocznym na fakturze lub paragon fiskalny z kosztem przesyłki widocznym na paragonie, na podstawie którego mogą Państwo reklamować lub zwrócić produkt.Nie wystawiamy faktur VAT.
Wszystkie produkty dostępne na stronie jgalant.pl są fabrycznie nowe,wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.


CENY

Ceny podane w naszym sklepie(na stronach internetowych jgalant.pl) są cenami brutto, zawierają 23% podatku VAT i wyrażone są w PLN.Nie zawierają ceny kosztów dostawy.

W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera zostaną Państwo poinformowani o tym fakcie, a zamówienie zostanie anulowane.


ZAMÓWIENIE

Aby zakupić interesujący Państwa produkt w sklepie internetowym „jgalant.pl” należy przesłać poprawnie wypełniony formularz zamówienia.
Zamówienia w sklepie internetowym można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia składane w dni powszednie po godzinie 17 00 , w soboty i niedziele oraz święta rozpatrywane będą od następnego dnia roboczego, od godziny 9.00.
Złożone przez Państwa zamówienia realizowane będą w terminie 1-3 dni od złożenia zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość czasowego braku określonego towaru.Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (paragon fiskalny lub fakturę).


WYSYŁKA TOWARU

  Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej w następujący sposób :
- Wysyłka paczki  przesyłką priorytetową po wpłacie pieniędzy na rachunek bankowy - koszt według cennika Poczty Polskiej
- Przesyłka listem poleconym (dotyczy tylko portfeli) - koszt według cennika poczty Polskiej
- Przesyłka za pobraniem -  koszt według cennika poczty Polskiej
- odbiór własny - w siedzibie firmy, po wcześniejszym ustaleniu terminu
- czas dostarczenia przesyłki jest zgodny z regulaminem Poczty Polskiej
- klient ponosi koszty dostawy według Cennika Poczty Polskiej.

Zamówiony towar zostanie wysłany na adres, który został podany przez zamawiającego, jako adres dostawy.


ANULOWANIE ZAMÓWIENIA

Możesz wycofać swoje zamówienie kontaktując się z nami pod numerem telefonu 0-507-775-321 lub emailowo : jgalant@vp.pl . UWAGA !! nie możemy anulować zamówienia, które zostało wysłane do klienta.


ZWROTY

Z towaru zakupionego w naszym sklepie mogą Państwo zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku,z zastrzeżeniem,że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty,od nabycia których,zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,nie można odstąpić. Do zwracanego towaru musi być załączony paragon lub faktura oraz numer rachunku bankowego na który ma zostać dokonany zwrot wartości towaru. Zwracany towar należy odesłać na poniższy adres : F.H. JGalant, ul. Krakowska 76, 34-120 Andrychów. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. O zamiarze zwrotu zakupionego towaru należy poinformować sklep mailem lub telefonicznie. W celu otrzymania dalszych instrukcji można kontaktować się pod numerem telefonu 0-507-775-321 lub emailowo : jgalant@vp.pl


REKLAMACJE

Jeśli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, został uszkodzony podczas dostawy lub jest niezgodny z zamówieniem, to natychmiast lub w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki należy go odesłać go z powrotem zwykłą przesyłką pocztową na adres sprzedawcy, który znajdziesz na paragonie załączonym do produktu lub na stronie sklepu. Reklamacja powinna zawierać opis usterki, imię i nazwisko reklamującego, adres zwrotny oraz telefoniczny numer kontaktowy.
Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
W przypadku uznania reklamacji nastąpi naprawa lub wymiana produktu na nowy wolny od wad.Naprawiony produkt jest wysyłany do klienta na koszt jgalant.pl. Jeżeli wymiana ta lub naprawa jest niemożliwa otrzymasz zwrot wartości towaru na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.
W celu otrzymania dalszych instrukcji można kontaktować się pod numerem telefonu 0-507-775-321 lub e-mailowo : jgalant@vp.pl


GWARANCJA

Wszystkie towary zakupione u nas podlegają 24 miesięcznej gwarancji producenta.Szczegółowe warunki gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta.
Proszę zachować paragon - dowód zakupu. Instrukcja Użytkowania jest dołączona do każdego naszego produktu.
Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/ ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie.
W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na nasz adres, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu. Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe zgromadzone w bazie danych są wykorzystywane jedynie do realizacji zamówień dokonywanych w sklepie „jgalant.pl” i nie są w żaden inny sposób przetwarzane.Klient dokonujący zakupu na naszej stronie wyraża zgodę na przetwarzanie adresu e-mail w celu przesłania niezbędnych informacji dotyczącej przebiegu realizacji zamówienia.Nie udostępniamy poufnych danych naszych klientów innym podmiotom.Klienci mogą przeglądać ofertę sklepu jgalant.pl bez rejestracji oraz podawania danych osobowych.Dane podawane przez klienta w trakcie rejestracji są wykorzystywane do celów księgowych kontaktu z klientem obsługi konta w sklepie jgalant do wykonywania umów sprzedaży.Dane mogą być udostępniane uprawnionym właściwym organom wymiaru  sprawiedliwości.REJESTRACJA

Jeżeli chcesz zostać stałym klientem sklepu „jgalant.pl” musisz się zarejestrować. Unikniesz dzięki temu żmudnego wpisywania swoich danych kontaktowych i danych do wysyłki podczas dokonywania zakupów.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez F.H.JGalant Janusz Młodzik za pośrednictwem strony internetowej jgalant.pl będą rostrzygane przez sądy powszechne.Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozstrzygania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed stałym polubownym Sądem Konsumenckim.


ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!

Masz pytanie?
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas pod numer:
507 775 321
lub
788 896 350
albo napisz wiadomość email
na adres:
jgalant@vp.pl

Nasz sklep znajduje się pod adresem:
F. H. JGalant
Katarzyna Młodzik
34-120 Andrychów
ul. Krakowska 76

Sprawdź jak do nas dojechać:TYLKO U NAS!

DZIŚ KUPUJSZESZ
=
DZIŚ WYSYŁAMY


Ekspresowa wysyłka
w dniu zakupu!


Jeżeli Państwa przelew zostanie zaksięgowany na naszym koncie
do godziny 1400
(od poniedziałku do piątku)
lub do godziny 1200
(w soboty).


logo

ING Bank Śląski

66 1050 1100 1000 0092 2018 2878